Slider

Vrcovická 2517, 397 01 Písek  | +0420 382 226 000 |   info@vrbka.cz

 

Firma VRBKA střechyy s.r.o vznikla teprve 1.1.2009, je však přímým pokračovatelem firmy Luboš Vrbka – stavební klempířství, kterou založil p. Luboš Vrbka, zakládající člen Cechu klempířů a pokrývačů, již v roce 1990. VRBKA střechy s.r.o. tak mohla navázat na dlouholeté zkušenosti a znalosti v oboru. Během 20 let působení na trhu došlo k rozvoji firmy jak ekonomickému, tak i personálnímu a odbornému. Firma VRBKA střechy s.r.o. si již vybudovala své místo mezi firmami v oboru, patří ke skupině malých firem s počtem zaměstnanců do 15 pracovníků, vyučených v oboru klempíř, pokrývač, pravidelně absolvujících odborná školení. Zázemím firmy je vlastní areál s kompletně vybavenou klempířskou dílnou – stroje fy. Schlebach – falcovačka, zakružovací stroj, 6m el. ohybačka.., s prostornými sklady vybavenými manipulační technikou, kancelářemi a zázemím pro zaměstnance. Již několik let spolupracuje se Středním odborným učilištěm v Písku, obor klempíř, a zajišťuje odborný výcvik žáků na svých pracovištích.

U naší firmy je možné si objednat střechu „na klíč“, neboť zabezpečuje kompletní klempířské, pokrývačské i tesařské práce, zajistí i drobné stavební práce na střeše. Bezplatné poradenství, prohlídka Vaší střechy a zpracování cenové nabídky je samozřejmostí.

Firma VRBKA střechy s.r.o. klade důraz především na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků tj. prvky a doplňky střechy dle doporučení výrobce, dodržování montážních návodů, kvalitní podstřešní folie, lepící olověné pasy nároží, a v neposlední řadě silnější latě. Práce s těmito materiály se pak samozřejmě odrazí do cenové nabídky, která je vyšší oproti ostatním firmám, kde je trend spíše opačný, tzn. snaha ušetřit na těchto doplňcích co nejvíce. Pro zákazníka, který o těchto kvalitních materiálech bohužel většinou nemá přehled, je proto mnohdy rozhodují konečná cena než vysvětlení, za co peníze vydává. Někdy je to pro nás zcela nevysvětlitelné, neboť každý by si měl uvědomit, že střecha je investice na 50 a více let.

Každá nová zakázka, každý požadavek investora, je pro nás novou výzvou, která prověří naši připravenost, pružnost a odbornost.